Anasayfa Kategoriler Siparişler Sepetim

Hakkımızda

 

Tosun Elektronik ile Hesaplı Alışveriş

İnternet üzerinden alışveriş alışkanlığınıza çok hesaplı bir adres! Tosunelektronik.com, küçük ev aletleri, uydu malzemeleri, hırdavat ve bilgisayar sarf malzemelerini en uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştırıyor. Elektronik aletler sınıfında online satış yapan sitelerden farklı olarak tosunelektronik.com, birinci sınıf kalitedeki ürünleri çok daha uygun fiyata satışa sunmayı hedefliyor.

Gelişmiş e-ticaret altyapısı

Online alışveriş giderek artıyor. Ancak satın alma alışkanlıkları içerisindeki yeri hala çok düşük. Bunun öncelikli sebepleri arasında, insanların internet üzerinden yapacakları alışverişin güvenliği konusunda duydukları kaygılar yer alıyor. Tosunelektronik.com ise, bu kaygıları ortadan kaldıracak modern ve gelişmiş e-ticaret altyapısı kullanarak, güvenilir e-ticaret siteleri içerisindeki yerini alıyor. Kredi ve banka kartı kullanarak yapılacak ödemler şifreleniyor. Böylece kredi kartı bilgilerinin üçüncü kişiler tarafından kullanımın önüne geçiliyor.

Güvenilir bir alışveriş deneyimi için yapılanlar

Tosun Elektronik, müşteri güvenliğini sağlamak için SSL sertifikası kullanıyor. Kart bilgilerinin şifrelenmesini sağlayan bu teknoloji sayesinde, daha güvenli bir alışveriş ortamının sunulabiliyor. Ayrıca tosunelektronik.com, müşteri kart bilgilerinin veri tabanında kayıt altına alınması gibi güvenlik açısından risk oluşturacak uygulamalara da yer vermiyor.

Zengin ürün gamı

Tosunelektronik.com, birbirinden çeşitli ürünleri en uygun fiyata satma amacı taşıyor. Bu anlamda, onlarca kategori altında yüzlerce ürüne yer veriyor. Kaliteli ürünleri hesaplı fiyata müşteriye ulaştıran tosunelektronik.com; otomobiller için hoparlör, teyp, çeşitli aksesuarlar, ses sistemleri, kumandalar, ısıtıcılar ve hırdavat ürünlerinden oluşan ürün gamıyla hizmet veriyor.

Avantajlı kargo fiyatları

Tosun Elektronik, müşterilerine sunduğu kargo fırsatlarıyla da hesaplı alışverişin kapısını aralıyor. Ucuz kargo fiyatları ve belli bir sipariş limitinden sonra sunulan bedava kargo kampanyası, müşteriler için cazip alışveriş imkanları yaratıyor. Kargo için kullanılan kaliteli paketleme sayesinde taşıma sırasında yaşanabilecek aksilikler söz konusu olmuyor.

Kapıda ödeme imkanı

Kredi kartı kullanmayanlar veya online alışveriş için kredi kartı kullanmayı tercih etmeyenler de tosunelektronik.com’ da ki hesaplı fiyatlardan yararlanabiliyor. Bunun için ihtiyaç duyduğunuz ürünü seçtikten sonra ödeme sayfasında yer alan kapıda ödeme yöntemini seçmektir. Kapıda ödeme yöntemini kullanarak aldığınız malzemenin ödemesini nakit olarak yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yönteminde kredi kartı kullanma imkanı söz konusu değildir.

Müşteri memnuniyeti için her zaman hazır temsilciler

Tosunelektronik.com, müşterilerinin ihtiyaçlarına, arzularına ve sorularına her zaman cevap verecek müşteri hizmetleri birimiyle, memnun edici bir hizmet ortaya koyuyor. Siparişlerle ilgili sorunların çözümü, kolay iadeyle ilgili merak edilenler ve iade sonrasında ücretin geri ödenmesi gibi birçok konuda aktif olarak hizmet sunan müşteri birimi kaliteli bir hizmetin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Neden Tosun Elektronik?

Tosun Elektronik, hesaplı bir online alışveriş deneyimi yaşatmak için kuruldu. Ürün çeşitliliği bakımından sürekli kendisini güncelleyen tosunelektronik.com, müşterilerin en çok ihtiyaç duydukları elektronik aletlere yer veriyor. Esnek fiyatları, ucuz kargo imkanı, kapıda ödeme yöntemi, müşteri hizmet birimi ve güvenli e-ticaret altyapısıyla tosunelektronik.com online alışveriş deneyimi için fark yaratıyor.

Siz de;  elektronik ev aletleri, uydu, uydu kumandaları, LCD televizyonlar için ihtiyaç duyduğunuz kumandalar ve oto-elektronik ürünlerini daha ucuza almak için tosunelektronik.com sitesini güvenle kullanabilir, kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Bu web sitesindeki çerez ayarları, size en iyi deneyimi sunmak için 'tüm çerezlere izin verecek' şekilde ayarlanmıştır.