Anasayfa Kategoriler Siparişler Sepetim

Sıkca Sorulan Sorular

-Tosun Elektronik'e  verdiğiniz siparişlerin zamanında ve eksiksiz olarak adresinize gönderilebilmesi için teslimat ve fatura adresinizin doğruluğundan emin olmalısınız.
 
-Tosun Elektronik alışveriş sırasında almaktan vazgeçtiğiniz bir ürün olursa, ürünün yanındaki “Sil” kutucuğu yardımıyla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
- www.tosunelektronik.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca; sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir, güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.
 
-Satın aldığınız ürünün iadesi için, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 3 gün içinde 0 422 325 69 72 telefon numarasını arayarak veya info@tosunelektronik.com’a göndereceğiniz maille talebinizi belirtebilir ürünün iade sebebini bildirerek, iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.
 
- İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.
 
-Gönderdiğiniz ürün/ürünler, tosunelektronik.com tarafından iade işleminin onaylanması durumunda; iade başvurusundaki ödeme tercihiniz doğrultusunda e-posta adresinize gönderilen onay bildiriminden itibaren 5 iş günü içinde “ürün bedeli” tarafınıza geri ödenecektir.
 
- Müşteri hizmetleri departmanımız haftanın 7 günü, 24 saat gönderdiğiniz sorularınızı en hızlı şekilde yanıt verir. Sorularınızın cevaplarını “yardım” sayfasındaki mail adres ve telefon bölümünden yararlanarak cevaplandırabilirsiniz. Size verilen cevabın, sorununuzun çözümünde ne derecede faydalı olduğunu öneri maili olarak atmanız bizim için önemlidir. Böylece size daha iyi hizmet verebiliriz
 
 
Adres : Halep cad. Babacan iş hanı no:2/B Battalgazi/Malatya
 
Her türlü sorun için BİZE ULAŞIN: 0 422 325 69 72 MAİL: info@tosunelektronik.com

Bu web sitesindeki çerez ayarları, size en iyi deneyimi sunmak için 'tüm çerezlere izin verecek' şekilde ayarlanmıştır.